טיפים

5 דרכים שהופכות אימון כושר למושלם

כדי שבאמת תלך למכון שאתה גם ככה משלם עליו, אתה צריך לדאוג שהאימון יהיה מפנק. ככה תגרום לו להיות כזה

הנייד מצלצל. הללויה, סוף סוף היא נזכרה לחזור אליך. אתה טס לכיוונו בדילוגים של אושר, המוח שלך כבר מואר בוורוד במחשבות על פעילות הערב שלך, חוטף אותו מהמטען ועל המסך, במקום התמונה שלה, מתנוסס לו כיתוב שחור על גבי לבן הטקסט הבא – התראה: ללכת לחדר כושר.

באמת שהתכוונת לזה כששמת את התזכורת, כשהרעל והדרייב עוד דיברו מגרונך. אבל עכשיו, אחרי יום עבודה, אתה לא יכול לחשוב על שום דבר פרט להתכרבלות עם שקית צ׳יפס והשלט של ה-VOD.

אז איך גורמים לאימון להיות מפנק, כזה שתרצה ללכת אליו ויהיה שווה לך את המאמץ? 5 צעדים קטנים (תראה איזה יופי, כבר שרפת 5 קלוריות) ואתה שם:

1. מאמנת כושר

בוא נדבר תכלס. כגבר, אתה צאצא לעם שלם של ילידים שנועדו לעשות רק את מה שבא להם טוב. עכשיו תחשוב רגע, מה יותר יגרום לך לצאת מהבית, מאמנת כושר חביבה ואסרטיבית העונה לשם גל או קולו העמוק והסמכותי של גרגורי, מאמן הכושר הצמוד שלך עם הריבועים בבטן ואגרופי הברזל? לך עם הלב, אנחנו לא שופטים.

2. מוסיקה

מוסיקה היא אחת הדרכים היעילות ביותר לגרום לך לזוז. ולא, אנחנו לא מדברים על ג'סטין ביבר, אלא על משהו עם באסים וקצב שמזיז את הגוף ולא חלילה את הלב (שוב, לא שופטים). ואם בכל זאת בחרת באופציה הראשונה, שים לב שאתה משתמש באזניות מהסוג ששומר את המוסיקה רק באוזן שלך.

3. השכנים

ברור שבחרת את חדר הכושר הזה בגלל הצבע של הקירות ולא של בגד הגוף של ההיא במכשיר ממול, אבל בכל זאת, אי אפשר להתעלם מההשפעה של הסביבה עליך. אז בין אם ההשראה שלך באה מלראות את השכנה ממול דוחקת 30 קילו או מלנסות לנצח את זה שלידה בסטים (לא שופטים כבר אמרנו?), כדאי לך להתאים את השעות שבהן אתה מתעמל לא רק ללו"ז שלך אלא גם למה שקורה מסביב. 

4. הגנה אקטיבית

אם אתה הולך על פעילות אגרסיבית, אתה צריך גם הגנה חזקה מפני ריחות גוף – במיוחד במדינה כמו שלנו, שגם להוריד את המים בקיץ יכול להיחשב לפעילות אינטנסיבית. בדיוק לשם כך הומצאה סדרת קרמה מן אקטיב בלוק, הסדרה היחידה שמונעת את ריח הגוף – מכל הגוף! ג'ל רחצה בניחוח מרענן שמספק הגנה לכל הגוף לשעות רבות ודאודורנט אקטיבי שביחד יוצרים שכבת הגנה מפני ריחות גוף. כי כשאתה נותן עבודה, אתה רוצה להיות שקט שאתה לא מריח כמו זה שלידך. בינינו, הא?

5. בגדים נוחים

לא שאנחנו ממעיטים בערכו של טייץ צמוד וזרחני, רק אומרים שאולי יהיה לך קשה להתרכז במשקולות כשהתחתון שלך מטריד אותך מינית. עם כל הרצון לשמור על הלוק (טייץ?!), כשמדובר בפעילות גופנית הנוחות היא לא פחות חשובה. במילים אחרות, גם אם תתעלם מהסבל זה לא יגרום לו להיעלם, אלא לך לרצות פחות לצאת מהטרנינג בפעם הבאה שהתזכורת בטלפון תצלצל.

 

לפרטים נוספים