טיפים

תענוג של גילוח

זיפים זה סקסי? נכון, אבל לא על כל אחד וגם תלוי כמה. בואו נודה על האמת – רובנו נראים עם זיפים כמו הומלסים ביום טוב.

בקרמה מן אנו מאמינים שאפשר להפוך מטלה כמו גילוח לסוג של תענוג רק על ידי שינוי חשיבה וכמה טכניקות פשוטות.

CM12-razorblade_03

 

קח את הזמן

גילוח הוא בדרך כל הפעולה האחרונה שעושים לפני שמתלבשים ועפים מהבית. שנה את סדר הפעולות והתייחס לגילוח כאל פסק זמן - 'עכשיו אני'. אחרי המקלחת כשהעור רך, הכנס לזמן איכות עם עצמך – נקה את המחשבות המטרידות והכן בניחותא את כל מה שדרוש לגילוח מהנה. 

 
בחר לך סכין איכות

כזה שעובר צמוד לעור בהחלקה קלילה. מגיע לך כל בוקר סכין מבריק וחד, אז אל תתעצל להחליף לעיתים קרובות, הוא מרזה אותך יותר מעוד טי-שרט שחורה בארון. 

 
השתמש במברשת גילוח מקציפה

מברשת רכה כמו שהיתה לסבא שלך שתמיד היה מגולח למשעי. השתמש במברשת כדי למרוח את ג'ל הגילוח על הפנים בתנועות עיסוי מרגיעות וליצור קצף חזק יותר, לרכך את העור ולהכין את הזיפים לגילוח. 


תרגיע

במקום להתבאס מהגילוח נצל את זמן הגילוח לארגן את המחשבות בראש, לנשום ולהתפעל מהגבר הזה שמביט עליך מהמראה. הטובים ביותר גם מרשים לעצמם לזמזם איזה שיר, לזייף ואפילו לרקוד... בו נרגיע. 


קח פסק זמן

וכמו שאמרו חכמים "וַיְבָרֶךְ אֱלֹהִים אֶת יוֹם הַשְּׁבִיעִי וַיְקַדֵּשׁ אֹתוֹ כִּי בוֹ שָׁבַת מִכָּל מְלַאכְתּוֹ אֲשֶׁר בָּרָא אֱלֹהִים לַעֲשׂוֹת.

 

סיים את הגילוח עם מריחת "ג'ל לאחר גילוח" של קרמה מן שמונע את תחושת היובש והמתח בעור. רסס בושם טוב (לא על הפנים) והתחל את היום.

 

לרכישת מוצרי הסדרה