טיפים

גבר, איך תשקיע בעצמך בלי לשקוע?

111

תגיד את האמת - קרה לך בשנה האחרונה שקבעת ללכת לים עם החבר'ה, אבל פתאום בבית מול המראה קצת התבאסת מהצמיג החביב שהתווסף לו בזכות הבירות שטחנת מול היורו? ומה עם הרגע הזה שכולם הורידו חולצות בחוף ופתאום קלטת שאתה נשארת השעיר היחידי בחבורה? 

אז מאיפה מתחילים?

שאלה מצוינת. ריכזנו עבורך 4 טיפים קלילים שלא ידרשו מאמץ מיוחד, כאלו שתקרא ותגיד "בחיי, איך לא חשבתי על זה לבד!" אבל בכל זאת תרגיש שאתה מטפח את עצמך ומשקיע במינימום זמן.

  • מתגלח/מתקלח? שטוף ת'פנים בנאדם: אנחנו יודעים שאין שום סיכוי שנגרום לך לרכוש קרם פנים מיוחד לטיפוח הפנים, או לקפוץ לקוסמטיקאית אחת לחודש. אבל חשוב להקפיד אחרי פעולות בסיסיות שאתה מבצע כגון לפני גילוח / לפני השינה אחרי יום שלם בחוץ. אם אתה גר עם בת זוג - אתה מוזמן להשתמש במטליות שלה לניקוי פנים או לבקש ממנה לרכוש גם בשבילך תרחיץ ג'ל לפנים – תגיד לה שבנוסף לניקוי זה גם מרכך לך את הזיפים, שזו ההתפשרות הכי טובה שאתה מוכן במקום להתגלח לגמרי....
    אבל אם אתה ממש עצלן גם צמר גפן טבול במים יכול לעשות את העבודה. לא תאמין כמה לכלוך מצטבר על הפנים, וזה בדיוק מה שגורם לחצ'קונים המביכים האלו לצוץ בכל בוקר מחדש. שלא תגיד שלא הזהרנו!
  • זה מריח כמו....זיעה: המון גברים חושבים שכמה שפריצים של בושם יעשו ת'עבודה לפני היציאה מהבית, אבל האמת היא, שהבשמים הללו יכולים רק לגרום לעור יותר יובש ופצעים. השתמש בדאודורנטים  שמפיצים ריח נעים ומחזיקים מעמד לכמה שעות טובות. כיום כבר ניתן לרכוש ג'ל רחצה שמונע ריח רע מכל הגוף ולא רק מבית השחי. אל תשכח שאתה יוצא מהבית בתחילת היום, ולא תמיד יודע מתי תחזור. לכן תמיד טוב להחזיק דאודורנט ספריי בתא הכפפות של הרכב/ בתיק של המשרד ולהשפריץ כמה טיפות לפני פגישה. ואם כבר בתא הכפפות עסקינן – זרוק לשם איזו חולצה להחלפה, לך תדע באיזו פלאפליה תמצא את עצמך בארוחת הצהריים...
  • שערות? רק במקומות הנכונים: בוא נעשה שנייה סדר. עוד לא גובשה החלטה חד משמעית מול המין הנשי אם חלק לגמרי זה יפה גם לגברים – הרי ביננו? שיער חזה עדיין נחשב גברי ואפילו שיער בגב עדיין נחשב לגיטימי. אבל אם יש משהו אחד שכולן מסכימות עליו, הוא ששיערות במקומות כמו אוזניים / אף – הן פשוט מיותרות. אם יש ספק, אין ספק. ובוא נספר לך סוד? אין צורך לרוץ לקבוע תור לקוסמטיקאית שתמרוט לך שיערות, אתה ממש לא צריך שיעזרו לך בזה, פשוט לתלוש בלי רחמים. זה לא נראה טוב על אף אחד, סמוך עלינו.

והטיפ האחרון ואולי הכי חשוב? רושם טוב. הפנים שלך הם הרושם הראשוני שלך, עוד לפני שפתחת את הפה. אז אם אנחנו מדברים על ראיון עבודה, פגישת עסקים חשובה או אפילו דייט ראשון, הטיפים הללו יכולים לשמש אותך בדרך קבע. אז גם אם תבחר רק טיפ 1 או 2 לאימוץ, אתה כבר בדרך הנכונה! שיהיה בהצלחה ואל תתבייש להשקיע.

לרכישת מוצרי הסדרה