קרמה מן – מותג איכות מבית קוסמופארם!

מותג "קרמה מן" נוצר במיוחד עבור הגבר השואף לשמור על מראה צעיר ובריא. בפיתוח סדרת "קרמה מן" נבחרו מרכיבים איכותיים המיועדים לטיפול בעור הגברי והם שולבו במגוון מוצרים מיוחדים המעניקים טיפוח יעיל, מהיר וממוקד.

מוצרי קרמה מן מיוצרים תוך הקפדה על תהליכי יצור העומדים בכל תקן בינלאומי, ובטוחים לשימוש על פי ההתוויות הרשומות על המוצר.

מי אנחנו

חברת "קוסמופארם" הוקמה בשנת 1992 ומאז צמחה להיות אחת מהחברות המובילות בתחום הטואלטיקה, המשפיעה על איכות החיים של הצרכנים הבוחרים להשתמש במוצריה. קוסמופארם גאה להיות חברה חדשנית בתחומה ובעלת מוצרים הטובים מסוגם בישראל. כל המרכיבים במוצרנו לא נוסו על בעלי חיים, ומופיעים ב- INCI, עובדה המחזקת את קוסמופארם כיצרנית איכותית ומובילה בתחומה.

חזון וערכים

מותגי "קוסמופארם" בתחום הטואלטיקה, היגיינת הפה והטיפוח האישי תורמים בכל שלב של החיים להרגשה טובה יותר, לבריאות וחיזוק הגוף ולהשגת איכות חיים. החברה משקיעה משאבים רבים במחקר ופיתוח של מוצרים חדשים ובשיפור קווי המוצרים הקיימים. בנוסף, מחלקת אבטחת האיכות פועלת לשיפור איכות המוצר ולשמירה על הסביבה. כל זאת, תוך הקפדה על מוצרים נעימים ונוחים לשימוש, העונים על דרישות הצרכן. המטרה שעומדת מול עינינו כל יום ובכל שלב של פיתוח וייצור היא להעניק חיוניות, איכות ואיזון טוב בחיים. אנו בוחנים כל הזמן את ביצוענו, פנימית וחיצונית, כדי להשתפר. אנו לומדים הן מההצלחות והן מהכישלונות. הרצון לחיים טובים יותר מלווה אותנו מתחילת הדרך וגורם לנו לפתח ולייצר מותגים המלווים אותכם בכל שלב בחיים. זו דרכנו לשפר את איכות החיים שלכם ושלנו בבית, כאן בישראל.